Із всеукраїнської виставки газетних видань молоді “Молодіжний акцент” наша газета “Запорізький університет” традиційно (вже три роки поспіль!) привезла почесне срібло у номінації “Студентська преса”.

Конкурс зібрав 100 колективів молодіжних видань. До участі у виставці у трьох номінаціях - “Шкільна преса”, “Студентська преса”, “Молодіжна преса” - відібрали 50 ЗМІ з різних міст. Цьогорічний переможець у номінації “Студентська преса” - газета “Наш університет” Волинського національного університету імені Лесі Українки (м. Луцьк) – вперше взяв участь у виставці. Наша ж газета, отримавши срібло, залишилася першою по області. Здивувалися журналісти й побачивши на виставці тезка оригінального запорізького видання – “Дзиґу”. Проте при знайомстві виявилося, що колеги з Білої Церкви про “Дзиґу” із ЗНУ почули лише тут, на виставці, тож про плагіат годі й говорити. Та й ніші ці ЗМІ займають абсолютно різні: 7-річна “Дзиґа” ЗНУ орієнтується на прогресивну, більше студентську молодь, а білоцерківська - є дитячим журналом. Під час церемонії нагородження переможців шеф-директор Прес-центру “Акцент”, організатор проекту Володимир Систеров зазначив, що у планах на наступний рік – запросити на виставку редакційні колективи з сусідніх держав. Особливістю ж цього року стало ознайомлення учасників із різнотематичними методичними матеріалами про газетну діяльність і чималою кількістю СD-інформації: презентацією усіх ЗМІ, довідками, аналізами ринку преси. Корисними були й майстер-класи та круглі столи від журналістів-практиків Майї Руденко та Сергія Черних.