
Фотоконкурс “Запоріжжя - край патріотів” відбувся нещодавно під патронатом біологічного факультету. Активну участь у його проведенні взяли експерт із питань моніторингу та соціального партнерства міськради Юрій Білий і фахівець регіонального центру екології Дмитро Федорченко. 50 осіб із ВНЗ Запоріжжя змагалися у 5 номінаціях: “Осіяна легендами Хортиця”, “Промислові гіганти не сплять”, “Мій рідний край”, “Мої домашні улюбленці”, “Дивне поруч”. Екологічний центр планує найкращі фото представити для розробок соціальної реклами про екологію, енергозбереження тощо.