У передсвяткові дні наші журналісти вирішили побувати саме у Багатопрофільному ліцеї №99 через те, що він є першою альма матер кількох десятків студентів Запорізького національного (їх близько 30!). Впевнені, їм буде цікаво “провідати” рідну школу й на сторінках газети. А от їхнім колегам - відкрити для себе цей дійсно цікавий навчальний заклад. Хто ж краще директора зможе ознайомити гостей із досягненнями усього колективу?! Тож вашій увазі - наша розмова з директором ліцею №99 Ольгою Солдатенко. Їй слово.
-В освітній галузі ми працюємо вже 20 років. Минулого року ліцей був центром проведення тестування. Наші учні показали високий рівень знань: 93% якості з мови та математики. Тож було і є чим пишатися. До речі, і якість вступу за сертифікатами цьогоріч була вищою. А ще ми помітили нову тенденцію до вибору випускниками держаних вишів, а не приватних. Взагалі старшокласники помітно відрізняються від інших учнів. У них одна форма життя - це підготовка до тестування. І якщо 9-, 10-класники полюбляють культурні заходи, то 11-класники прагнуть відпроситися із таких вечорів відпочинку. Тож їхня серйозність виявляється навіть у цьому. Думаю, нашим випускникам цікаво, що ж новенького в ліцеї. Тому згадаю про передноворічний тиждень, сповнений приємними приготуваннями до конкурсу найкраще прикрашеного кабінету, найкращу рекреацію. Ми створили й новий символ школи - це фігурка янгола-охоронця. Таку ідею подарували нам саме випускники цього року. Тож власні янголятка є у першокласників, учнів 5 класу, старшокласників. У цих фігурок крильця зроблені у формі дитячих рук. Тепер маємо задумку зробити загальношкільного янгола. Ще у школі з’явився новий тренажерний зал, музей, присвячений ювілею Запорізької області. Досить плідними лишаються і наші зв’язки з різними ВНЗ Запоріжжя. Хотілося б згадати державний медичний університет, наші учні - серед слухачів їхніх підготовчих курсів. І, звичайно, ми співпрацюємо із Запорізьким національним університетом. Але дуже б хотілося, щоб наші зв’язки виходили на вищий рівень, були ще міцнішими. З такою пропозицією плануємо найближчим часом звернутися і до керівництва вашого вишу, адже нам потрібні молоді талановиті вчителі. Можливо, нам вдасться укласти із ЗНУ угоду саме про підготовку фахівців безпосередньо для нашого ліцею. Сподіваємося на підтримку вашого ВНЗ у цьому питанні.