Виконавчий комітет міської ради разом із обласним відділенням Дитячого фонду України урочисто посвятили в студенти дітей-сиріт, що цього року вступили на перші курси. Загалом в Запорізькій області до вишів вступив 91 студент-сирота, а ще двоє – до коледжів.
Серед присутніх було 54 студенти ЗНУ (всього в нашому університеті навчається 95 студентів-сиріт). Привітання посадовців перемежовувались виступами художніх колективів та студентських талантів.
Серед них були і наші “зірки”, переможці конкурсу “Дозвольте відрекомендуватися- 2008”. Всі учасники зустрічі отримали маленькі подарунки та великі побажання від Дитячого фонду України.