Відкритий цієї осені Економіко-правничий коледж ЗНУ одразу ж вирішив запровадити нові традиції. Однією із них став турнір ерудитів „Брейн-ринг”. Питання розроблялись викладачами коледжу. Особливо складними для гравців виявились теми з математики, оскільки вони були більш логічного характеру, і не всім вдавалося виявити каверзу. Великий інтерес викликав блок питань із фізики: викладач Андрій Андрєєв демонстрував командам різноманітні фокуси та просив пояснити їх із наукової точки зору. Доволі цікавою виявилася і гра з глядачами. А от переможцем стала команда „Банда ботанов”. Друге місце посіла команда правознавців. З усіх гравців найбільшу кількість правильних відповідей дав Віталій Шимко, за що й був нагороджений. Також відзначилися Анна Світлична, яка виявилась найбільш ерудованою в галузі математики, та Андрій Попов, який продемонстрував неабиякі знання із літератури та історії. Як розповіла директор коледжу Олена Грибанова, це перший захід подібного роду, оскільки коледж зовсім нещодавно почав своє існування. Але позитивні результати та гарні враження студентів заохочують повторювати такі змагання й надалі.