Наша гімназія є школою нового типу з поглибленим вивченням англійської мови. Вже з третього класу учні вивчають і другу іноземну мову - німецьку. На сьогодні у нас навчається 849 дітей. Працює 81 викладач. Серед них і заслужений працівник освіти України, вчитель англійської мови, до речі, випускниця ЗНУ Лілія Вощіна. 19 вчителів гімназії - це випускники нашої школи. Гімназія є лауреатом конкурсу “Сто кращих шкіл України”. Минулого року була нагороджена дипломом міжнародної педагогічної виставки за високі успіхи у вдосконаленні навчально-виховного процесу. Наші випускники традиційно здобувають далі вищу освіту. І навчаються вони не лише у Запоріжжі, а й в інших містах, у столиці й навіть за кордоном. Школа бере участь у багатьох міжнародних про- ектах. Цьогоріч у США навчається за програмами обміну 5 наших учнів. Також триває реалізація проекту з обміну досвідом роботи зі школами Великобританії й Аргентини. Досить міцною є співпраця гімназії з багатьма ВНЗ і Запоріжжя, і України. Зокрема з вашим вишем - ЗНУ, із ЗНТУ, КПУ та іншими, а також кількома столичними ВНЗ. Випускники гімназії вже з першого класу усвідомлюють, що їхня провідна мета після школи - здобуття вищої освіти. Тож і щоденне навчання на це спрямоване. Цікавою формою роботи є певні факультативи, очолюють які викладачі саме ЗНУ. Скажімо, факультатив з історії проводить доцент кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин ЗНУ Олександр Давлетов, а ось з англійської мови - доцент, завідувач кафедри англійської філології ЗНУ Санія Єнікєєва. Маючи нагоду, запрошую наших випускників до школи на традиційні зустрічі наприкінці навчального року. Так склалося, що саме на початку літа ми проводимо такі заходи. Але, шановні випускники та й просто охочі познайомитися із нашою гімназією, ви завжди є нашими бажаними гостями.