Наші правники Олександр Іванов та Микола Мартинов на запрошення МОН взяли участь у засіданні Генасамблеї Української асоціації студентського самоврядування. Вагомим аргументом при виборі цих кандидатів стала їхня активна співпраця з облдержадміністрацією, а також організація ни-ми численних заходів, присвячених змі- цненню студентсь-кого самоврядування на обласному рівні. Не менш активною була і діяльність Михайла Віхляєва та Віталія Харькова, які представляли наш регіон на засіданні розширеної ра- ди Всеукраїнської молодіжно-суспільної організації Ліга студентів Асоціації правників України. До речі, Михайло зараз є головою всеукраїнської Ліги студентів, а Віталій керує її місцевим осередком. Вони ж разом із колегою Катериною Константиновою та ще тридцятьма представниками провідних вітчизняних ВНЗ взяли участь у роботі Всеукраїнської правничої школи, присвяченої особливостям правового регулювання фондового ринку та цінних паперів, причому по завершенню заходу київські організатори відзначили, що наші студенти гідно представили свій виш на загальнодержавному рівні.
Гарно зарекомендували себе й учасники конкурсу на кращу правничу наукову роботу серед учнів і студентів. Організатори заходу – юридичний фа- культет ЗНУ та Запорізьке обласне упра-вління юстиції – відзначили високий рівень робіт. До речі, учень загальноосвітньої школи №2 се-ла Водяного, Кам'янського району Артем Василенко вдруге поспіль став переможцем у своїй віковій групі.
Юристи знаходять час не лише для занять наукою, але й на цікаві екскурсії. Ось і на запрошення керівника апарату Верховної Ради України Валентина Зайчука 64 студенти юридичного факультету завітали до Києва. На них там чекала екскурсія Верховною Радою та приміщенням Вищого господарчого суду.