Ініціатором проведення заходу став науковий студентський гурток кафедри фінансів та кредиту економічного факультету “Теоретичні та практичні проблеми управління фінансами”. Його керівник – в.о.завідувача кафедри фінансів та кредиту професор Алла Череп – і раніше дбала про актуальність наукової роботи студентів. Про те, наскільки зацікавила майбутніх спеціалістів з економічної та фінансової сфери і юристів, а також їхніх наукових керівників запропонована тема, свідчить той факт, що у засіданні взяли участь 17 доповідачів. Своїм баченням різноманітних аспектів зазначених питань із присутніми поділилися кандидат економічних наук, професор Алла Череп, кандидати юридичних наук, доценти Юлія Пирожкова та Ярослав Сидоров. Також перед аудиторією виступили студенти економічного факультету Анна Ниценко, Вікторія Омельченко, Михайло Євтушенко, Ірина Куриленко, Денис Голубєв, Кристина Чукіна, Вікторія Шаповалова, Юлія Чох, Ольга Попитайленко, Олена Романченко, Ганна Рурка та Юлія Русаненко. Їхні виступи вдало доповнилися розглядом правових аспектів питання, який мав місце у працях студентів юридичного факультету Марії Мещанінової та Дарини Петрусь. Цікавою особливістю заходу стало активне залучення до обговорення більшості доповідей гостей – декана економічного факультету Емілії Прушківської, декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць та інших викладачів. Доцент кафедри фінансів та кредиту Людмила Пельтек відзначила, що і в умовах кризи університет продовжує отримувати замовлення від підприємств, зацікавлених у спеціалістах, здатних гарантувати їхню фінансову безпеку.