*На Хортиці відбулася екологічна акція за участю студентів, викладачів факультету СПП. Вони прибирали сміття, підмітали, очищали землю від зів'ялого листя. А коли все сяяло чистотою, почалися конкурси та ігри. Студенти жартома назвали проведену акцію “Хортиця-клінінг”.
Марія КОКАРЄВА
*Студенти ЗНУ взяли участь у загальноуніверситетському суботнику. Вони не лише прибирали в аудиторіях та на території біля корпусів. У зону їхньої діяльності потрапили й парк біля залізничного вокзалу “Запоріжжя-2», біостанція-профілакторій ЗНУ та комбінат громадського харчування.
Карина ТІМКО
*Студентів ЗНУ відзначили у загальноміському Дні довкілля, що проводиться другий рік поспіль Комітетом у справах сім’ї та молоді за сприяння студентських рад ВНЗ. Цього року одразу 6 університетів вирушили рятувати Дубовий гай від сміття. Серед них - 150 були представниками ЗНУ. Окремим пунктом Дня довкілля слід відзначити культурно-розважальну програму, організовану студентською радою ЗНУ під керівництвом Інни Деревинської. Були й різноманітні конкурси та акція “Обміняй цигарки на цукерки”. Найактивніші учасники заходу отримали подяки “За активну діяльність у розв’язанні екологічних проблем міста” та квитки на атракціони Дубового гаю.
Катерина ГОПЕНКО