№6(953)
30 квітня
2009 року


Обласна академічна газета 

БЕЗПЕКА НА РОБОТІ

За рекомендацією Міжнародної організації праці у 2009 році заходи з нагоди Дня охорони праці проводяться під гаслом “Життя та здоров’я на робочому місті – основне право людини”. До редакції з нагоди свята звернувся начальник відділу охорони праці ЗНУ Микола Омельченко. Він зацитував звернення Жовтневої районної адміністрації до керівників і працівників підприємств, установ та організацій України.

Шановні колеги!

2009-го року Всесвітній день охорони праці збігається з 90-річчям заснування Міжнародної організації праці. Головною метою державної політики України у сфері охорони праці є збереження життя, здоров’я і працездатності людини у робочому процесі. Наш організаційний комітет з нагоди свята провів в Україні з 22 до 28 квітня під гаслом свята Тиждень охорони праці. Завданням стало привернення уваги до фактичного стану безпеки й умов праці.

2008 року в Україні рівень загального і смертельного травматизму на виробництві знизився порівняно з 2007 роком. А це - на 1988 та 176 випадків відповідно. Водночас рівень ризику загибелі або травмування працівників із розрахунку на 100 тисяч залишається вищим, ніж у розвинених країнах світу.

Тож на сьогодні найактуальнішим завданням у системі охорони праці та промислової безпеки є посилення відповідальності організаторів (власників) виробництва за невиконання умов безпеки, нерозв’язання соціальних питань в умовах економічної кризи. Дотримуємося цих пріоритетів і ми.

на головну




ЗМІСТ

ВІДКРИТТЯ ЕКОНОМІЧНОЇ НАУКИ

НОВИНИ

ЮВІЛЕЙНА ВИСОТА

МОЛОДЬ ПРЕЗЕНТУЄ ІНТЕЛЕКТ

БЕЗПЕКА НА РОБОТІ

НЕ ЗАБУДЬТЕ ПРИВІТАТИ У ТРАВНІ!

ПЕРСПЕКТИВНА КІБЕРНЕТИКА

ІННОВАЦІЇ ВІД МОЛОДІ

ПРАВНИКИ: ШЛЯХ ДО УСПІХУ

ГІМНАЗІЙНА ОСВІТА В ДІЇ

ОГОЛОШЕННЯ

ФЕСТИВАЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПІСНІ

«ЗОЛОТІ» МЕДІА УНІВЕРСИТЕТУ

RОБОТОМАНІЯ

ЕКОЛОГІЯ МІСТА В НАШИХ РУКАХ

ФІЗИКИ - ЗНОВУ ЧЕМПІОНИ

ГОГОЛЬ ЄДНАЄ