За стійкість у кризі
На базі Тернопільського національного економічного університету відбулася підсумкова науково-практична конференція другого туру Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт зі спеціальності „Фінанси, грошовий обіг і кредит”. До участі у заході запросили й переможницю першого туру Вікторію Омельченко – магістра економічного факультету ЗНУ, науковим керівником якої є Алла Череп. Робота з дослідження проблеми фінансової стійкості підприємств у кризових умовах, про яку говорила Вікторія, була захищена нею напрочуд зразково. Тож не дивно, що дівчина стала почесним переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук зі спеціальності „Фінанси, грошовий обіг і кредит” та була нагороджена дипломом ІІ-го ступеня.
Бронза у “Фінансах”
На базі економічного факультету Київського національного університету імені Т.Шевченка пройшов другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Фінанси”, у якому змагалися близько 200 учених. ЗНУ представляли два студенти економічного факультету: магістр Ксенія Новікова та четвертокурсник Михайло Євтушенко (науковий керівник - Алла Череп).
Студенти розповіли, що мусили зробити декілька розрахунків та за 60 хвилин дати відповіді на тестові завдання, а ще виконати завдання творчого характеру, де мали представити й сучасні тенденції в економіці України та світу. Так, магістри мали розв’язати проблему зовнішнього боргу та дефіциту бюджету України, а бакалаври – запропонувати заходи для подолання сучасної фінансової кризи. Показовою виявилася робота Михайла, який посів 3 місце. Але обидва студенти привезли з собою найцінніше - науковий досвід.
*89 молодих науковців із понад 10 міст України завітали на ІV Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію “Проблеми та перспективи реформування права Украї-
ни очима молодих вчених”. Організували захід юридичний факультет, його Ліга студентів, Асоціація правників України та ЗОДА. Серед студентів ЗНУ перемогу здобули магістр Анна Довго-
полик та другокурсниця Наталія Рибалко. Всі учасники конференції отримали комплекти новітньої юридичної літератури авторства викладачів юридичного факультету ЗНУ.