Семеро студентів ЗНУ стали переможцями конкурсного відбору стипендіальної програми “Завтра.UА”. Завдяки цьому протягом наступного року вони щомісяця отримуватимуть спеціальну стипендію. Серед переможців – три представниці філологічного факультету (Наталія Башук, Інна Рибалко, Світлана Сириця), три студентки факультету журналістики (Марія Корнієнко, Олександра Зборовська, Анна Садова) та представниця біологічного факультету (Наталія Дударєва). Вітаємо!