7 травня біля пам’ятника полковнику Миколі Яценку зібралися представники державних структур, студенти і школярі. До урочистого мітингу, приуроченого до 64-ої річниці перемоги у Вітчизняній війні, приєднувалися і випадкові перехожі. Їх єднало бажання подякувати ветеранам за їхній безсмертний подвиг та вручити героям квіти.
Представники ЗНУ активно долучилися до заходу. Навіть ведучих захопливого дійства обрали серед студентів ВНЗ. Голова Жовтневої районної адміністрації Костянтин Вайтаник нагадав присутнім, що важко переоцінити значення Дня перемоги в історії людства. Із щирими словами подяки за мирне небо та можливість жити і розвиватися у демократичній державі до ветеранів звернулися й інші посадовці, зокрема секретар міської ради Юрій Каптюх і голова міської ради інвалідів Володимир Волобуєв. Від імені всього молодшого покоління виступила студентка ЗНУ Юлія Турчик. Офіційні виступи чергувалися із яскравими концертними номерами. Мітинг закінчився святковим феєрверком.