№7(954)
21 травня
2009 року


Обласна академічна газета 

ОБГОВОРЕННЯ ДІЛОВИХ КОМУНІКАЦІЙ

Викладачі та студенти факультету менеджменту ЗНУ нещодавно провели засідання круглого столу на тему “Ділові комунікації”. Організатором заходу стала заступник декана з виховної роботи доцент Наталія Наумова. Саме вона під час засідання розповіла присутнім про загальні аспекти ділових комунікацій. Комерційним зв’язкам присвятила виступ доцент Наталія Гуржій. У доповіді доцента Ніни Куреди йшлося про зміст та специфіку зовнішньоторговельних контрактів.

Також у роботі круглого столу взяли участь викладачі факультету доцент Анфіса Ілюшенко та доцент Андрій Кургузов. Під час другої частини засідання із змістовними доповідями, що розкривали інші аспекти запропонованої теми, виступили студенти Глеб Вайнраух, Олена Кузнєцова та Ольга Бєлоусова. Їхні колеги активно долучилися до обговорення запропонованих тем, зокрема у дискусіях взяли участь Юлія Гречко, Артем Герасимов, Олена Дембицька, Олеся Лобова та інші.

на головну




ЗМІСТ

ЗНАЙТИ РОБОТУ РЕАЛЬНО

НАУКА РОЗВИВАЄТЬСЯ

СТУДЕНТСЬКЕ ЗАВТРА

КРОКИ ДО ЄВРОПИ

НОВИНИ

ЗОЛОТА ЗІРКА ГЕРОЯ -
ВИПУСКНИКА ЗДПІ


СЛОВА ПОДЯКИ У ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

ПОДІЇ ОБЛАСТІ

ЗАСТУПНИКИ З НАУКОВОЇ РОБОТИ

ЗАРАДИ ПОРЯТУНКУ НАВКОЛИШНІХ

ЄВРОПЕЙСЬКІ ПЕРСПЕКТИВИ

МЕНЕДЖМЕНТ НАУКОВОГО УСПІХУ

ОБГОВОРЕННЯ ДІЛОВИХ КОМУНІКАЦІЙ

ПРАВНИЧИЙ ДАЙДЖЕСТ

ПЕРЕМОГА МАЙБУТНІХ БАНКІРІВ

СТУДЕНТ ІЗ ПІДНЕБЕСНОЇ

ТРІУМФ ТАЛАНТІВ

НАШІ ПЕРЕМАГАЮТЬ

НІМЕЦЬКА ХВИЛЯ ГАРНОГО НАСТРОЮ

ФІЗИКАМ – 19!