Викладачі та студенти факультету менеджменту ЗНУ нещодавно провели засідання круглого столу на тему “Ділові комунікації”. Організатором заходу стала заступник декана з виховної роботи доцент Наталія Наумова. Саме вона під час засідання розповіла присутнім про загальні аспекти ділових комунікацій. Комерційним зв’язкам присвятила виступ доцент Наталія Гуржій. У доповіді доцента Ніни Куреди йшлося про зміст та специфіку зовнішньоторговельних контрактів.
Також у роботі круглого столу взяли участь викладачі факультету доцент Анфіса Ілюшенко та доцент Андрій Кургузов. Під час другої частини засідання із змістовними доповідями, що розкривали інші аспекти запропонованої теми, виступили студенти Глеб Вайнраух, Олена Кузнєцова та Ольга Бєлоусова. Їхні колеги активно долучилися до обговорення запропонованих тем, зокрема у дискусіях взяли участь Юлія Гречко, Артем Герасимов, Олена Дембицька, Олеся Лобова та інші.