Професійні навички майбутніх правників ЗНУ застосовуються на всеукраїнському рівні. Але студенти юридичного факультету, крім напруженого навчання, мають і час для активної громадської діяльності.
* Комітет Верховної Ради з питань науки і освіти вирішив зібрати разом найактивніших представників студентського самоврядування з усієї країни. У ЗНУ іменні запрошення на зустріч отримали студенти юридичного факультету Микола Мартинов та Роман Моісейченко. Метою заходу стало колективне обговорення внесення змін та доповнень до деяких законів України, що регламентують вищу освіту та, зокрема, студентське самоврядування.
*На факультеті провели засідання круглого столу, під час якого обговорили актуальність постанови Кабінету Міністрів України, у якій ішлося про перелік платних послуг, що відтепер можуть надавати ВНЗ. В обговоренні легітимності цього документу взяли участь депутат обласної ради Олександр Климович, викладачі та студенти.
* У рамках тривалої акції “Юридичний факультет – дітям-сиротам” студенти ЗНУ влаштували екскурсію для вихованців Запорізької школи-інтернату №3 до Дніпрогесу та на Дитячу залізницю. Співпраця з цим інтернатом триває не перший рік. Крім учнів молодших класів, у ній взяли участь і семи-, восьмикласники, що саме вивчають на уроках принцип роботи електростанцій.
* Майбутні правники розпочали новий проект - “Юридичний факультет за здоровий спосіб життя”. Організатори акції – студактив факультету – розпочали боротьбу зі шкідливими звичками, зокрема з тютюнопалінням. На студентів чекала музична перерва “антитютюнового” спрямування, яка завершилася невеличкою виставою, де ця тема розкривалася в гумористичному ключі.
* Відбулися вибори нового голови Запорізького осередку Ліги студентів Асоціації правників України. У колишнього - другокурсника ЗНУ Віталія Харькова - закінчився термін повноважень. Тепер осередок очолила студентка нашого ВНЗ Ія Зозуль - другокурсниця, яка не менш активно працює в осередку.