Студенти економічного факультету гідно представили Запорізький національний під час другого туру всеукраїнської олімпіади, що відбувся на базі Львівського інституту Університету банківської справи Національного банку України.
Востаннє представники ЗНУ брали участь у цій олімпіаді п’ять років тому. Та завдяки наполегливій праці студенток, які цьогоріч готувалися до змагання під керівництвом професора, завідувача кафедри фінансів і кредиту Алли Череп, журі високо оцінило рівень підготовки наших майбутніх економістів. Магістрантку Анну Ниценко нагородили грамотою у номінації “За професійні знання”, бакалавра Ніну Савіну відзначили в номінації “За всебічне та яскраве розкриття проблемного завдання”. Усього за звання найкращого знавця банківської справи цього року змагалися 56 студентів із 39 спеціалізованих ВНЗ України. Олімпіада зібрала представників студентства з Києва, Одеси, Донецька, Маріуполя тощо. На учасників заходу чекав бліц-турнір і тестування.
Анна НИЦЕНКО
Та останнім часом не тільки студенти Алли Василівни мають вагомі наукові здобутки. Сама вона нещодавно захистила дисертацію на звання доктора економічних наук у Національному університеті харчової промисловості (Київ). Тема, що її Алла Череп обрала для свого дослідження, – «Управління витратами підприємств харчової промисловості в умовах ринкової економіки». Науковим консультантом роботи стала доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту, декан факультету економіки і менеджменту Національному університеті харчової промисловості Тетяна Мостецька. Ми вітаємо Аллу Василівну та бажаємо їй подальших наукових злетів і досягнень!