“Цей турнір наш університет організував уперше. У ньому змагались найкращі чоловічі баскетбольні команди ВНЗ Запорізької області”, - зауважив директор спортклубу ЗНУ Валерій Баранов. У перший день наші баскетболісти перемогли бердянську команду. Наступного дня баскетболісти ЗНУ в поєдинку із ЗДІА здобули перемогу з рахунком 71:62. У третій день змагань відбувся завершальний двобій, у якому ЗНУ зустрічався із ЗНТУ. Наші виграли з рахунком 95:80 і стали переможцями турніру. 2 місце, відповідно, посіли баскетболісти ЗНТУ, а бронзу отримала ЗДІА.
Найкращим гравцем турніру за рішенням суддів став Дмитро Сорокін (БДПУ), а гравцеві нашої команди баскетболісту Олександрові Горбулі не було рівних серед захисників. Головний тренер баскетбольної команди ЗНУ Віктор Горбуля зазначив, що грою команди задоволений на всі 100%.