У всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності “Фізика” взяли участь близько 60 студентів зі всієї України. Проходила вона на базі ЗНУ другий рік поспіль, а її переможцями стали представники з Тернополя та Харкова. До самого Дня факультету весь перший корпус прикрасили кульками та плакатами із найщирішими побажаннями. Розпочалося святкування брейн-рингом між викладачами і студентами. Що цікаво, умови змагань передбачали як правильну, так і гумористичну відповіді, тому, хоча викладачі й перемогли з великим відривом, засмучених із цього приводу не було. Суддівська колегія у складі керівництва факультету та студактиву не змогли визначити переможця у конкурсі стіннівок, що проходив у 4 гуртожитку. Тому всі учасники отримали цінні призи.
Спортивним доповненням до святкування цього дня стали футбольні змагання між студентами та викладачами. Напружена гра закінчилася несподіванкою: із рахунком 4:2 перемогла викладацька команда. Фіналом урочистостей став концерт із вокальними номери, виступами КВК та демонстрацією відеороликів, створених студентами.