Завдяки профспілковому комітету ЗНУ нещодавно 40 представників різних факультетів здійснили дводенну екскурсію Срібним кільцем Полтавщини.
Варто відзначити, що 9 студентів-сиріт отримали путівки безкоштовно. Так само, як 4 переможців студентської олімпіади на економічному факультеті. Маршрут є новим для членів профспілки ЗНУ. На всіх охочих чекали оглядова поїздка Полтавою із відвідуванням її найвизначніших місць, візит до музею кераміки в селі Опошні та автобусна екскурсія Срібним кільцем Полтавщини. В усіх учасників екскурсії залишилися лише приємні спогади. “Полтава – чудове місто, дуже чисте та затишне. Відразу відчувається, що її мешканці щиро пишаються своїм краєм. Полтавщина варто того, щоб завітати сюди”, - поділилася своїми враженнями бухгалтер профспілки Світлана Носова.