- Сурене, чи давно ти займаєшся музикою?
- Майже 12 років, ще з першого класу. Маю й професійну освіту: за моїми плечима - семирічне навчання в музичній школі з класу фортепіано. Серед тих перемог, які по-справжньому ціную, - гран-прі фестивалю “Веснограй” (Дніпропетровська область), яке виборював двічі поспіль. Крім того, у 2004 і 2005 роках посів ІІ і ІІІ місця у дніпропетровському фестивалі “Новорічний зорепад”. Важливою для мене є і третя премія на всеукраїнському конкурсі “Пісенний сад”.
- Як ти ставишся до культурного життя університету?
- Я - творча людина. Був приємно здивований, що культурі у ЗНУ приділяється так багато уваги.
- Крім співу, ти чимало часу віддаєш університетській команді КВК. Розкажи більш детально про це своє захоплення.
- Ще на самому початку навчання я увійшов до університетської команди КВК “Найябырь”. Ми дійшли до півфіналу Кубка ректора ЗНУ. Та зараз ця команда розпалася, хоч її учасники продовжують грати у КВК. Я тепер у команді “Уши Ван Гога”. Зараз вона в півфіналі відкритої Запорізької ліги команд КВК.