![]() |
|
|
СесіяЧи пожаліє викладач студента?На запитання нашого кореспондента відповідає викладач факультету соціальної педагогіки і психології Олена Савеліївна АНДРІЄНКО. - Як ви ставитеся до шпаргалок? - Негативно! Якщо я побачила шпаргалку, то відразу ж прошу студента покинути аудиторію. - Але ж досконало знати все неможливо… - Я думаю інакше. Якщо протягом семестру студент працював: готувавсь до занять, ретельно опановуючи весь матеріал, то в такому разі його знань буде досить для хорошої оцінки. Але якщо весь цей час він байдикував, то, звичайно, три дні, які відведені, щоб підготуватися до іспиту, нічого не дадуть. - Чи виникають у вас труднощі при оцінці відповіді студента? - Буває. Особливо це трапляється тоді, коли студент хоче вищу оцінку. Але я знайшла вихід із цієї ситуації. Якщо студент “заслужив”, то я без жодних сумнівів ставлю високу оцінку. Коли ж не зовсім... І в результаті все ж отримав, чого хотів, то в цьому разі мене інколи мучить совість (все-таки треба було оцінювати більш об’єктивно, реально). Хоча такі випадки трапляються дуже рідко. - Як треба поводитися студенту, щоб добре скласти іспит? - Він повинен бути впевненим у собі, грамотно говорити, бути емоційно витриманим. Демонструвати розуміння того, про що він розповідає.
Розпитувала |
|
Редактор Віталіна МОСКОВЦЕВА Засновник і видавець - колектив Запорізького державного університету Видається з 1973 р. |
Зареєстровано Запорізьким обласним управлінням по пресі, свідоцтво про державну реєстрацію 33 №81 від 3 липня 1991 р. Виходить двічі на місяць українською мовою. Розповсюджується безкоштовно. 0,5 друк арк. Тираж 1000 екз. Зам. 1 |
Адреса редакції: 69063 м. Запоріжжя, ГСП-41 вул. Жуковського, 66 Телефон 64-51-24 |