Нам підкорився Сеул
Минулого літа ми проводжали до Південної Кореї, де проходила 22 Всесвітня Універсіада, членів національних збірних команд України, які представляли Запорізький державний університет. Проводжали з хвилюванням та надією на їхню перемогу. І надія здійснилася.
Наші вихованці привезли з Сеулу цілу гірлянду медалей. Студентка ЗДУ Ольга Мукомол завоювала “золото” та “срібло” в плаванні, другокурсник Андрій Михайличенко здобув золоту медаль в змаганнях зі спортивної гімнастики. Наш недавній випускник Роман Зозуля в цьому ж виді змагань став бронзовим призером, а в командному заліку Роман та Андрій разом з Олександром Берешем стали володарями срібних медалей.
Ольга Черкун принесла Україні першу на Універсіаді медаль – бронзову - на змаганнях з тхеквондо, а “золото” та “срібло” в плаванні виборов наш випускник Володимир Миколайчук.
Блискучий виступ Запоріжців на Універсіаді в Сеулі двократ значимий, адже своєю перемогою студенти факультету фізичного виховання ЗДУ зробили подарунок альма-матер напередодні 35-річчя факультету. А 12 вересня на урочистих зборах, присвячених Дню фізичної культури та спорту, що відбулися в ЗДУ, наших переможців поздоровляли начальник обласного управління у справах фізичного виховання, спорту та туризму Запорізької облдержадміністрації Володимир Лобанов, в.о. ректора ЗДУ, професор Валерій Савін, тренер чоловічої збірної України з гандболу Сергій Кушнірук. А переможці універсіади отримали грошові премії.
Наш факультет пишається своїми вихованцями, ми переконані, що ця перемога молодих спортсменів – то чергова сходинка до спортивних висот, і бажаємо їм нових досягнень.
Борис КОКАРЄВ, заступник декана факультету фізичного виховання
|
|