Наші вітання
Студенти наші - одні з найкращих.
У вересні цього року до нашого університету надійшов наказ із Міністерства освіти України. В документі йдеться про призначення стипендії ім. В.М.Чорновола студентам факультетів (інститутів) журналістики вищих навчальних закладів на І семестр 2003-2004рр. Держава нараховує лише п’ятеро таких стипендіатів. Серед них і наша – Марія Скинська.
Зараз дівчина навчається на четвертому курсі. Як вважають викладачі, зокрема Інна Георгіївна Абрамова (керівник групи), Марія цілком заслуговує на цю винагороду. Дівчина приймає активну участь у громадському житті рідного “храму науки”. Розвиває у навчанні свій творчо-журналістський потенціал, поглиблюючи його досить вдалою професійною практикою.
Так, тижневик “Нова газета” опублікував близько п’ятнадцяти її матеріалів. Марія плідно співпрацює і з газетою обласної ради “Запорізька правда”. На шпальтах цього видання вже побачили світ двадцять різножанрових творів студентки. Один з них – “НАТО – крок у майбутнє”. Також творчо-ділові стосунки М. Скринська має з газетою ”Український шлях”, де міститься близько десятка її публікацій.
Але Марія натура багатогранна. Мабуть саме тому радіо FM в її особі має ведучу новин у прямому ефірі. Так само приваблює дівчину і сфера TV. Про це свідчать десятки відеосюжетів Запорізького обласного телебачення, в яких вона приймала активну участь. Всього і не перелічиш… Відмінниця у навчанні, староста групи, головний редактор стенівки ”Студдень”.
Тож, як бачимо,стипендію ім. В.М.Чорновола Марія Скринська, студентка четвертого курсу філологічного факультету,відділення журналістики, цілком і повністю заслуговує.
Якби ж тільки побільше таких “золотих” студентів нашому суспільству, то ми б не тільки “крок у майбутнє” зробили, а й справжній прорив у розвитку соціально-політичних, економічних, словом, державних питань.
Світлана ЛЕВЧЕНКО, наш кор.
|
|