№11

23
червня
2004 р.


Попрацювали добре – час і відпочити

Навіть коли за вікном дощить і тільки в аудиторіях, де повним ходом йдуть екзамени, панує розпечена атмосфера, час планувати літній відпочинок, бо можна й запізнитися. В усякому разі, передбачливі співробітники та студенти ще наприкінці травня подали заяви про надання путівок до спортивно-оздоровчого табору “Славутич”. І зробили вони це вчасно, бо вже на початку червня профспілковий комітет ЗДУ був завалений величезною, як ніколи, кількістю заяв.

Про це нам розповів голова профспілкового комітету Юрій Сисоєв. Як запевнив Юрій Олександрович, і “Славутич” у Кирилівці, і біостанція-профілакторій на Хортиці повністю готові до початку оздоровчого сезону: проведено ремонт приміщень та харчового блоку, одержано дозвіл від усіх належних контролюючих служб, підготовлено обслуговуючий персонал.

Забезпечив готовність табору “Славутич” до відкриття, згідно наказу ректора ЗДУ, його директор Володимир Горбань, за комплектування кадрів їдальні та забезпечення необхідними продуктами буде відповідати директор комбінату харчування ЗДУ Валентина Тимошенко, а транспортні перевезення всього необхідного гарантує проректор з АГЧ Анатолій Василенко. Наглядати за тим, щоб відпочинок наших викладачів, співробітників та студентів був повноцінним і комфортним, буде табірна комісія на чолі з проректором Володимиром Колядою.

Відкриття оздоровчого сезону-2004 відбулося 21 червня. Усього буде організовано вісім, а може, зважаючи на кількість бажаючих, і дев’ять змін, під час яких протягом тижня будуть відпочивати на морі члени нашого колективу. Як сказав Юрій Сисоєв, передбачається, що відпочинуть на Азовському морі близько двох тисяч студентів, співробітників та членів їхніх сімей. Вартість путівок для студентів – від 104 до 146 гривень, для співробітників – від 125 до 189 грн. Для членів сімей відпочинок стане дещо дорожче.

Шум морського прибою, наповнене йодом цілюще повітря – це, звичайно, здорово і для душі, і для тіла. Проте дніпровська хвиля, тінисті береги Славутича, напоєний хвойними пахощами хортицький вітерець здатні позмагатися з морськими принадами. І бажаючих відпочити в університетському профілакторії на Дніпрі не менше, ніж тих, хто їде до Кирилівки. Знову ж, їхати з міста не треба, і всі надбання цивілізації – поряд.

Бажаємо всім нашим читачам гарного відпочинку. Бо той, хто протягом року плідно працював, має на це право. І не тільки за Конституцією, з Днем якої ми всіх і вітаємо.

Тамара ХОМЕНКО

на головну сторінку


Ми говоримо: “До побачення!” І говоримо: “Здрастуйте...”

Цікавих вам ролей та вдячних шанувальників, юні актори!

Закінчити інститут, щоб творити історію

Визначний педагог

Пенсії - науковцям

Магістрами китайці стануть у ЗДУ

Попрацювали добре – час і відпочити

Доторкнулись до краси

Як знайти своє місце під сонцем?

А СПП знову сонячно

Вітаємо молодих вчених!

 

Редактор
Тамара ХОМЕНКО
Засновник і видавець -
колектив
Запорізького державного
університету

Видається з 1973 р.
Зареєстровано Запорізьким
обласним управлінням по пресі,
свідоцтво про державну реєстрацію
33 №81 від 3 липня 1991 р.
Виходить двічі на місяць українською мовою.
Розповсюджується безкоштовно.
0,5 друк арк.
Тираж 1000 екз. Зам. 1
Адреса редакції: 69063
м. Запоріжжя, ГСП-41
вул. Жуковського, 66

Телефон 64-51-24
Редакція газети "Запорізький університет"
та
Web-лабораторія
2002