Подія
“Книга життя”, ієрогліфи та віночок
У середині квітня в університеті відбулася традиційна виставка-конкурс стінних газет. До участі в ній звичайно запрошуються всі факультети. Але, на жаль, “обличчя” майбутніх математиків, фізиків, юристів, соціологів та “іноземних філологів” журі того дня не спостерігало.
Проте решта факультетів надали можливість усім бажаючим оцінити свої творіння. Ось, наприклад, “Книга життя” факультету соціальної педагогіки і психології. На її сторінках (газета була оформлена у вигляді книги) на очі потрапляли: історія факультету та його гімн, вірші, гумор… І навіть карта нашого університету.
Не менш оригінальною ви-явилася газета історичного факультету. Насамперед, вона привернула увагу безліччю гарних старовинних ієрогліфів у своєму оформленні. Справді копітка робота художника! Щодо інформації, то її теж вистачало: імена кращих студентів, розповідь про День факультету, інтерв’ю з куратором, спортивне життя, КВН…
Чимало цікавих повідомлень підготували студенти філологічного факультету (за умовами конкурсу, в ньому брали участь саме студенти-філологи, а не студенти-журналісти, які є професіоналами в газетній справі). Заповіт студентів, фотографії декана та його заступників, матеріал про конкурс “Міс Весна”, про бал аеробіки, Шевченківські дні, про студраду розмістилися… у чарівному віночку.
Саме ці три факультети визнані переможцями виставки-конкурсу. Втім, завдання перед журі стояло нелегке. Шкода, що не можна відзначити усіх! Бо рік у рік зростає рівень газет, все яскравішою стає фантазія їх авторів. Так, газета економічного факультету у формі будиночка виглядала напрочуд затишною. Зазирнувши всередину споруди, кожен міг дізнатися про відмінників, помилуватися намальованим портретом декана факультету…
А так званий “біовісник” (№2, квітень) повідомив численні новини біологічного факультету. Серед них, наприклад, інформація про кращу кафедру та матеріал про екологію.
“Газетярі” з факультетів фізичного виховання та мене-джменту вирішили обійтися без довгих текстів. Мінімум слів – зате максимум картинок. Мовляв, фотографії скажуть самі за себе. Таки сказали. Але не все, що хотілося би почути.
Виставка-конкурс вдалася. Це було дійсно цікаво. Залишається тільки додати: “До наступного року!”
Маргарита ГУЖЕЛОВСЬКА,
член журі, наш кор.
|
|