КВН набирає обертів
Що ви знаєте про КВН? Масляков, Сочі, смішно буває... начебто... А як вам таке: Запоріжжя, ПК Кірова, Відкритий чемпіонат КВН за кубок ректора ЗДУ, Сергій Сивохо голова журі і купа сміху? Непогано звучить, погодьтеся. А було ще краще! 13-14 листопада в ПК Кірова саме і відбувалося відкриття цього чемпіонату.
Що було? По-перше, відразу скажу, приємно, що не обдурили. Сергій Сивохо дійсно був, усі присутні в залі могли на нього надивитися на протязі двох днів. Він разом із нашим ректором, В.В. Савіним, обговорював цей чемпіонат прямо на сцені. І дуже приємно було почути слова Валерія Васильовича, що він має надію на те, що наш відкритий чемпіонат з часом переросте в Українську лігу і наші команди стануть найкращими. Хотілося б сподіватись.
Хто був? Так, саме про команди. Зазначу, наш відкритий чемпіонат насправді став відкритим. Хоч гостей було і не дуже багато, але були. Гостювали у нас команди з Кривого Рогу “95-й квартал”, Мелітополя “Тайм-аут”, Бердянська “Люди в полосатых купальниках”. Також команди із Запоріжжя: збірна команда Запорізького юридичного інституту та команда ЗІГМУ “Волшебный вантуз”. Наші: єдина “жіноча” команда “Хрупкий проект”, команда математичного факультету “Батискаф”, команда факультету фізичного виховання, юридичного факультету та така собі весела команда “Сонечко”. Це про тих, хто грав.
Не щастить юристам… Про те, хто виграв. Виграла дружба… Але, на жаль, команда нашого юридичного факультету більше не зможе продовжити боротьбу. Не знаю, що трапилося, але на фоні інших команд вони дійсно виглядали дещо мляво. Це ж можна сказати і про другий день змагань, де програли… знов юристи. Першого ж дня команда “Люди в полосатых купальниках” гучно заявила про себе. Так, як і “Батискаф” математичного факультету - наступного. А команду “Волшебный вантуз” С. Сивохо назвав своїми переможцями.
Якщо вас там не було, я можу вам тільки співчувати.
Андрій Дорошенко, студент
|
|