![]() |
|
|
Якщо вдуматися…Чи любите ви сесію?Ось і вибухнули останні новорічні петарди. Настав час іспитів. Геть думки про свято! Досить обговорювати, як ми його провели. Час братися за розум, а разом з ним – за книжки, за конспекти та інші елементи “граніту науки”. Студент весело живе від сесії до сесії. І чекає її з величезним нетерпінням. Правда, нетерпіння буває різного характеру. Ось про це я розмовляла зі студентами різних факультетів. На запитання: “Чи подобається вам сесія?” переважна більшість відповіла приблизно так: “І мине день. І мине ніч. І прийде сесія. І живий позаздрить мертвому”… Але, кажуть, боятися – значить, поважати. Деякі студенти, хоч і не люблять складати іспити, з радістю сприймають сам період сесії. Це для них щось на зразок додаткових канікул. Вони не просиджують ночі над підручниками (хіба що зазирають у них безпосередньо напередодні екзамену), а спокійно відпочивають, потім намага-ючись “виїхати” на загальній ерудиції. Втім, знайшлися і такі, хто із задоволенням складає заліки та іспити. Їм подобається можливість посперечатися з викладачем, висловити власну точку зору і взагалі – блиснути знаннями, одержати заслужену п’ятірку, а потім (стосується бюджетників) – і стипендію. А до якої категорії належите ви? Як би там ні було – удачі вам, брати-студенти!
Катерина КОСТЕЦЬКА, |
|
Редактор Віталіна МОСКОВЦЕВА Засновник і видавець - колектив Запорізького державного університету Видається з 1973 р. |
Зареєстровано Запорізьким обласним управлінням по пресі, свідоцтво про державну реєстрацію 33 №81 від 3 липня 1991 р. Виходить двічі на місяць українською мовою. Розповсюджується безкоштовно. 0,5 друк арк. Тираж 1000 екз. Зам. 1 |
Адреса редакції: 69063 м. Запоріжжя, ГСП-41 вул. Жуковського, 66 Телефон 64-51-24 |