Вище ніс!
Які улюблені вислови мають студенти? Перше, що спадає на думку абсолютно всім: “Від сесії до сесії живуть студенти весело”. Сенс цієї фрази по-справжньому зрозумієш, коли втретє чи вчетверте прорвешся крізь м’ясорубку іспитів…
А ще? Студентка ІІІ курсу економічного факультету Альона з гордістю продекламувала:
- Кто не был студентом, тому не понять,
Как хочется кушать, как хочется спать!
Компанія, з якою я поспілкувалася біля Спорткомплексу ЗДУ (студенти ІІ і ІІІ курсів фізичного виховання) мало не хором заявила (російською мовою):
- Живем, как положено. А положено на все.
Володимир (ІІ курс юридичного факультету) відчеканив:
- Ніхто не знає стільки, скільки не знаю я!
Просто душа радіє, як легко все сприймають студенти… Студентка ІV курсу факультету соціальної педагогіки і психології Тетяна дуже сумлінно поповнює свій багаж знань, хоча:
- Чим більше я знаю, тим більше розумію, що насправді я нічого не знаю.
Деякі студенти вже заздалегідь починають шкодувати, що колись веселе життя скінчиться. Михайло (ІІ курс економічного факультету) зітхнув:
- Ще буквально три роки і – бах! – нічого немає. Я сам на сам із життям. От так штука! Тому мій улюблений вислів: “Все в житті минає, і це минеться”.
Хочу підбадьорити братів-студентів фразою: “Хто не пам’ятає свого минулого, той не має майбутнього!”
Карнавал студентського життя продовжується. А коли він скінчиться, не забуваймо свою alma mater і тих, з ким навчалися. Гаудеамус! Будемо веселитися!
Анна ЗАВГОРОДНЯ,
студентка відділення журналістики
|