Якщо замислитися…
Зворотній бік медалі
Часом ми чуємо від студентів, що їх, мовляв, ображають викладачі: не проявляють поваги, дозволяють собі різкі оцінки, виганяють з аудиторії… Про кілька таких ситуацій ми дізналися із заміток четвертокурсників, надрукованих в “ЗУ” минулого навчального року.
Але чи завжди безневинні наші “ображені”? Викладач також має нерви, у нього може бути поганий настрій чи самопочуття… Словом, він теж жива людина! Чи не забувають про це студенти? Тому ми поцікавилися у молодих викладачів ЗДУ: що ображає їх у ставленні та поведінці студентів?
Андрій Петрович Котляров, асистент кафедри твердотільної електроніки та мікроелектроніки (ТЕМ):
- В першу чергу, дуже ображає нахабна поведінка, відсутність бажання отримувати знання, низький інтелектуальний рівень.
Сергій Вікторович Бабко, заступник декана фізичного факультету, асистент кафедри ТЕМ:
- Мене ображає, коли не слухають, не роблять (точніше, і не намагаються робити) домашнє завдання. Навіть не читали те, що задано, а на парі все з’ясовується, похапцем вирішуються задачі… І передусім, мене ображає неповага до викладача.
Надія Володимирівна Колеснікова, асистент кафедри журналістської творчості:
- Обурює неповага, невихованість, байдужість до навчання.
Марина БАБКО,
студентка заочного відділення журналістики
|
|