Ми - найкращі!
Може, це трохи зухвало звучить, але факти говорять самі за себе. 16 грудня у Донецьку збірна команда КВК нашого рідного університету була просто неперевершеною. Якщо говорити точніше, неперевершеною вона була в усіх чотирьох іграх, у яких виступала. І, як наслідок, наша команда здобула титул чемпіонів Інтерліги 2003 року!
Вражає? На мій погляд, дуже. Можна зауважити, (що буде навіть приємно), жодна з інших запорізьких команд не дійшла навіть до півфіналу... Звичайно, було нелегко, і наша команда та її капітан Василь Логай, висловлюють подяку ректорові нашого університету В. В.Савіну за фінансову і моральну підтримку. Бо підтримати команду з 25 чоловік важко, а відірватися від справ та приїхати в Донецьк на фінальну гру, мабуть, теж було не дуже легко.
Але що зроблено, те зроблено. Ми перемогли. Залишається тільки чекати на фестиваль КВН у Сочі, який відбудеться вже наступного 2004 року, “наших” туди, звичайно, запросили. Будемо сподіватися - якщо ми зустрічаємо цей рік чемпіонами, то вже свого не упустимо!
Андрій ДОРОШЕНКО
|
|