Свято Миколая для студентів ЗДУ
День Святого Миколая - один із найприємніших у житті мільйонів дітей. От і для нашого університету це свято не пройшло непомітним. Саме 19-го грудня у міськвиконкомі 42 студенти ЗДУ з рук Євгена Карташова отримали матеріальну допомогу в розмірі ста гривень кожному. Участь у цій благодійній акції брали Управління праці та соціальної охорони населення і Дитячий фонд.
Євген Карташов зазначив, що влада і надалі намагатиметься підтримувати малозахищених та малозабезпечених дітей міста в цілому і Запорізького державного університету зокрема. І це стосується не тільки безкоштовного навчання, але й проведення благодійних багаторазових акцій. За словами міського голови, задача студента – вчитися, а влади – сприяти цьому і якомога краще.
Яна Горлова, студентка 5-го курсу нашого університету щиро подякувала усім тим, кому не байдужа доля сиріт. І Святому Миколаю, до речі, теж...
|
|