Питання руба
Чи подобається тобі в ЗДУ?
Переможниця відкритої олімпіади ЗДУ Юлія Василенко майже рік вчиться на філологічному факультеті. Вона обрала спеціальність “Журналістика”. Вже залишилися позаду і перша сесія, і перша практика…
- Юлю, що дала тобі перемога у відкритій олімпіаді?
- Мене зарахували на денне відділення, бюджетну форму навчання без вступних іспитів. Автоматично.
- Чи цікаво здобувати вищу освіту в нашому вузі?
- Так. Навчатися в університеті набагато цікавіше, ніж у школі. На мою думку, це тому, що вже з першого курсу студенти мають змогу не лише теоретично засвоїти особливості та навички професії, а й закріпити свої знання на практиці.
- Твої враження від університету?
- Їх багато. Мабуть, найприємніші – від чемпіонату КВН. Взагалі ЗДУ дає чимало можливостей весело і цікаво провести час, самореалізуватись у творчому плані.
- Спираючись на власний досвід, можеш щось порадити сьогоднішньому абітурієнту?
- Раджу брати участь у всіх конкурсах й олімпіадах, організованих нашим університетом. Чим активніше ти дієш, тим більше шансів здобувати освіту в ЗДУ безкоштовно або отримати пільги в оплаті навчання. Бажаю успіху!
Записав Дмитро НЕПОМЯЩИЙ,
студент відділення журналістики
|